PAINTBALL SAHAMIZDA KULLANILAN EKIPMANLAR

Paintball sahamızda kullandığımız ekipmanlarımız Covid-19 Pandemisi nedeni ile alkol bazlı dezenfektanlar ile her oyun sonrasında dezenfekte edilmektedir. Kıyafetler yüksek ısıda çamaşır deterjanı ile yıkanmaktadır.

Gotcha_Blue_Goggles_Web.jpg

PAINTBALL MASKELERIMIZ
VALKEN MI-3 VE GOTCHA

Karavana Paintball olarak bizim için kesintisiz eğlence yaşamanızın yanı sıra paintball oyuncularının güvenliği de önemlidir. Bu nedenle sahamızda sadece ama sadece paintball güvenlik standartlarına uyan paintball ürünlerini kullanmaktayız. Hasar görmüş veya hatırı sayılır miktarda çizilen paintball maske camlarını devamlı olarak yenilemekteyiz. Paintball oyunu esnasında takımları ayırmak için mavi ve kırmızı renkteli paintball maskelerimizi kullanıyoruz. Paintball oynarken yaşadığınız buğu sorununu en aza indirmek için kışın termal paintball maske camları kullanıyoruz. Paintball sahamızda kullandığımız maskeler çene ve kafanın üst kısmında bulunan kayışları ile hem istemsiz bir şekilde maskelerin kafadan çıkmasını, hemde küçük kafalardan aşağıya kaymasını engeller.

PAINTBALL İŞARETLEYICILERIMIZ
VALKEN SW-1 BLACKHAWK VE RM-1

Paintball oyununda kiralık ekipman seviyesindeki en iyi paintball işaretleyicilerinden biri olan Valken Blackhawk ve RM-1 sahamızda kullanılan ekipmanlarımızdandır. Paintball işaretleyicilerimizin verdiği taktik his oyundan daha çok keyif almanızı sağlar. Paintball işaretleyicilerimiz periyodik bir şekilde hız ayarı testine girer. Hız ayarları yapılan işaretleyicilerimiz tekrar kullanıma sokulur. Namlularımız ve boyatopu hazneleri temiz olduğu için isabetli paintball atışları yapabilirsiniz.

Valken_Blackhawk_SW1_Paintball_Markierer
paintball_1372320i.jpg

PAINTBALL BOYATOPLARIMIZ

Paintball sahamızda kullandığımız en önemli ekipmanlardan biri paintball boyatoplarımızdır. Sahamızda her zaman en seçkin markaların PEG bazlı boyatoplarımızı kullanmaktayız. YAĞ içerikli ürünler kesinlikle kullanmıyoruz. Kıyafetlerden çıkar ve özel kumaşlar hariç iz bırakmaz. Paintball boyatoplarımız insan sağlığına veya çevreye hiçbir zararı olmayan ürünlerdendir. Doğada kendiliğinden kaybolur. Neredeyse tam yuvarlak şekli sayesinde attığınızı vurmanıza yardımcı ederken. İçindeki parlak ve yoğun boyası hedefinizi vurduğunuzu sizin ve hakemlerin görmesini sağlar.